Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů nejmodernější metodou HairTalk - nano pásky

Hairtalk extensions je metoda prodlužování a zhušťování vlasů, díky které ušetříte čas i peníze. Ultra tenké pásky s neviditelným lepením hairtalk zaručují, že bude váš účes módní a šetrný. Firma hairtalk přináší inovativní uchycení pomocí lepicích pásků, které skoro neucítíte, a co je nejdůležitější – jsou pouhým okem téměř neviditelné. Pásky se mohou po 6 až 8 týdnech stáhnout a znovu připevnit. Metoda je velmi šetrná a neničí vlasy klienta.

Dostupné délky:

  • 25 cm
  • 40 cm
  • 55 cm 

Prameny nabízíme v 16 přírodních barvách, 6 červených odstínech, 8 odstínech s odrosty a ve 3 odstínech blond. Nově hairtalk doplnil i odstíny studené blond, šedivé barvy a tóny s ombré efektem. Vlasy je možno dobarvit nebo natónovat dle vlasů klienta. Tato metoda je velmi šetrná a neničí vlastní vlasy jako například při vázání vlasů, horkých spojích, kovových nebo keramických spojích pomocí kroužků a zaplétání.

Hairtalk extensions dovoluje vytvořit dokonalý účes za krátký čas. Užívané lepky mají lékařské atesty a jsou antialergické, příznivé pro pokožku. Navíc je možné po zhruba 6–8 týdnech silikonové spoje rozlepit a posunout zpět ke kořínkům bez poškození a zkrácení vlasových pramenů. Doba posunu od nandání vlasů závisí na rychlosti odrůstání vlastních vlasů.

Tato technologie skýtá možnosti jednoduše vlasy melírovat, aniž byste museli svoje vlastní vlasy odbarvovat či jinak chemicky upravovat.

Na prodloužené nebo zhuštěné vlasy doporučujeme používat vlasovou kosmetiku hairtalk, která je speciálně vyvinuta pro úpravu ustřiženého (mrtvého) vlasu, a tím výrazně prodlužuje jeho životnost. Dodává elastické a hydratační látky i lesk a je šetrná ke spojovacímu materiálu.

Nabídka služeb hairtalk extensions:

Vybrat si můžete ze tří různých délek (25, 40, 55 cm) a z 40 odstínů, které lze navzájem kombinovat. Vzorníky a více informací najdete na https://hairtalkvlasy.cz.

Pro výběr nejvhodnější délky a barvy vlasů je nutné navštívit náš salon a objednat se na bezplatnou konzultaci k naší proškolené kadeřnici Andree v salonu ve Francouzské, která má s prodlužováním a zahušťováním vlasů dlouholeté zkušenosti a skvěle Vám poradí. K Romaně v salonu v Roztokách.

Prodlužování vlasů od 3.500,-

(přesnou cenu Vám propočítáme na základě konzultace)
Prodlužování platí pro oba salony.